Zayıflamak için Elma Sirkesi

Zayıflamak için Elma Sirkesi
17 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 5.165 kez okundu.
Zayıflamak için Elma Sirkesi

Zayıflamak istiyorum ama olmuyor diyenlere, şifalı bitkiler sitemizde zayıflamak için elma sirkesi hakkında bilgi vereceğiz. Yaz aylarının gelmesi ile vücudumuzda yer etmiş yağların eritilmesi için bir çok zayıflamak için yöntemler denenmektedir. Hızlı zayıflamak ve sağlıklı zayıflamak herkesin sanırım ortak düşüncesidir. Bazen sadece spor yapmak yeterli olmayabilir. Spor yapmadan kolay zayıflamak için şifalı bitkiler sizlere birikmiş yağların çözülerek vücudunuzdan atılması için yardımcı olacaktır. Zayıflamak için elma sirkesi kolay zayıflama yöntemlerinden sadece bir tanesidir. Peki kolay zayıflamak için neden elma sirkesi?

Elma Sirkesi ile Kolay Zayıflamak

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ zayıflamak için elma sirkesi kolay zayıflamak isteyenler için oldukça gözde seçeneklerden bir tanesi olduğunu belirtti. Ahmet MARANKİ elmanın insan vücuduna en uyumlu şifalı bitkiler den olduğunu belirtirken, elma sirkesi ile nasıl zayıflanacağını katıldığı TV programında bizler ile paylaştı. Ahmet MARANKİ zayıflamak için elma sirkesi yöntemini denemek isteyenlere çok önemli detaylar paylaştı. Ayrıca Prof.Dr. Ahmet MARANKİ elma sirkesi ile zayıflamak isteyenlere evde elma sirkesi yapılması hakkında bilgilerde paylaştı.

Evde Doğal Elma Sirkesi Yapılması

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ zayıflamak için elma sirkesi yöntemini denemek isteyenlerin mutlaka doğan tabi bir elma sirkesi kullanmasının önemini bahsetti. Doğal ve tabi elma sirkesi bulamayanlar için evde sirke yapılması için bilgilerde paylaşan MARANKİ mutlaka sirke yapımı için kullanılacak olan elmaların da organik olması gerektiğinin altını çizdi. Peki doğal tabi elma sirkesi nasıl yapılır.

Doğan Elma Sirkesi Yapılması

Zayıflamak için elma sirkesi yapılması için elmalarımızın doğal olması çok önemli. ( Köylülerin sattığı pazardan doğal elma temin edebilirsiniz. ) Doğal 3 kğ elmayı aşağıdaki resimdeki gibi vurarak ezip 5 kğ suda 6 ay kadar bekletelim.

 

elma sirkesi ile zayıflama

Elma sirkesi ile zayıflama

 

6 Ayın sonunda doğal, tabi elma sirkeniz tüketilmeye hazır! Sıra geldi zayıflamak için elma sirkesi nasıl tüketilmelidir.

Elma sirkesi ile Zayıflama

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ tabi elma sirkesi ile zayıflamak isteyenlerin her akşam yatmadan önce bir bardak suya 2 kaşık elma sirkesi ilave ederek içilmesi gerektiğini ve suyun mutlaka ılık olması gerektiğini belirtti. MARANKİ aynı şekilde zayıflamak için elma sirkesi kürünü sabah uyandıkları zaman da uygulanması gerektiğinin önemini olduğunu belirtti.

Elma Sirkesi ile Zayıflama izle

Sevgili takipçilerimiz sizler için zayıflamak için elma sirkesi hakkında Prof.Dr. Ahmet MARANKİ hocamızın paylaşımlarını düzenleyerek paylaştık. Bir daha ki makalemizde görüşmek dileği ile sağlıcakla kalın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
sirke ile zayıflama
Sirke ile Zayıflama

Sirke ile Zayıflama Bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz için şifalı bitkiler sitemizde; sirke ile zayıflama, sirkenin faydaları ve sirkenin zararları 'dan...

Kapat