Zayıflamak istiyorum

Zayıflamak istiyorum
8 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 13.874 kez okundu.
Zayıflamak istiyorum

Zayıflamak istiyorum; Zayıflamak isteyenler sizler için şifalı bitkiler ile harika zayıflama bitki çayları, bitkisel zayıflama yöntemleri ve şifalı bitkiler ile yapılmış zayıflama kürlerini bu makalemizde videoları ile paylaşacağız. Zayıflamak istemeniz, özellikle yaz aylarının yaklaştığı bu aylarda, en çok istenen isteklerin başında gelmektedir. Çevremde zayıflamak isteyip, zayıflayamayan bir çok insan var. Onlara önerdiğim yöntemler ile bir çoğu olumlu sonuçlar aldı. Zayıflamak isteyenler ilk olarak yaşam şartlarına göre kendilerine en uygun zayıflama yöntemini seçmeleri gerekmektedir. Eğer ki çalışan bir bay veya bayan iseniz sizlere önerimiz ofisinizde veya iş yerinizde kolayca tüketebileceğiniz bitkisel zayıflama çaylarıdır. Geniş bir vakte sahip ise şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel zayıflama yöntemlerini denemeniz sizler için oldukça faydalı olacaktır. Günümüzde bir çok zayıflama ilaçları kol gezmektedir. Bu zayıflama ilaçlarının bir çoğu ülkemize illegal yolar ile girmektedir. İllegal yollar ile ülkemize giren bu zayıflama ilaçları çoğu zaman insan sağlığı tehdit etmektedir. İnsan hormon dengesini bozan bu tür illegal ilaçlar özellikle bayanların hormon dengesini bozduğundan bir çok kadın hastalıları miyom, polikistik over, çikolata kisti, adet düzensizliği ve rahim duvarı kalınlaşması gibi hastalıklar ile karşımıza çıkmaktadır. Doğal zayıflama yöntemleri sizler için adından da anlaşıldığı gibi en sağlıklı ve doğal olan yöntemdir. İnsanlar uğraşmak istemediklerinden dolayı kolay zayıflama olarak gördükleri zayıflama ilaçlarına son zamanlarda rağbet göstermektedir. Peki doğal ve hızlı zayıflama olarak hangi yöntemleri kullanılabilir.

Bitki çayları ile zayıflamak istiyorum

Bitki çayları ile vücudumuzda birikmiş yağları yakılmasını kolaylaştırarak zayıflayabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan mate çayı bunlara iyi bir örnek olabilir. Peki başka hangi bitki çayı ile zayıflayabilirsiniz. İşte sizlere Ebru ŞALLI ‘nın kullandığı yağ yakan, metabolizma hızlandıran ve zayıflatan bitki çayı kürü;

Zayıflatan Bitki çayı malzemeleri

  • Elma sirkesi ( 1 yemek kaşığı )
  • Bal ( bir kahve kaşığı )
  • Sıcak kaynamış su ( 1 Su bardağı )
  • Karanfil ( 2 adet )

Zayıflatan Bitki Çayı Yapılışı

Malzemelerimizi hazırladıktan sonra önceden kaynatmış olduğumuz sıcak bir suyun içerisine miktarlarını belirtiğimiz kadar karanfil, elma sirkesi ve balımızı ilave edip bir süre karıştıralım. Bitkisel zayıflama çayımız hazır.

Zayıflama Bitki Çayı Tüketilmesi

Hazırladığımız zayıflama bitki çayımızı tüketimi ılındıktan sonra kahvaltıdan en fazla 20 dakika önce tüketilmesi gerekmektedir. Sizlere önerimiz zayıflamak istiyorum diyen bayların bayanları 1 ay boyun zayıflama çayını kullanmalarıdır.

Zayıflatan bitki çayı hazırlanması izler

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
balgam söktürücü şifalı bitkiler
Balgam söktürücü şifalı bitkiler

Balgam söktürücü şifalı bitkiler Bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz için balgam söktürücü şifalı bitkiler 'den bahsedeceğiz. Şifalı bitkiler ile tedavi...

Kapat